Problém se zobrazením HUD
Posláno: 22 listopadu 2011 12:58 odpol.   [ Ignorovat ]
Newbie
Celkem příspěvků:  1
Registrovaný  2011-11-22

Zdravim,

používám HM 1.11.06b a hraju na herně PS. Manager jede v pořádku, staty, záznam her, všechno…Ale HUD se mi nezobrazuje…Co sem zatím pochopil, tak mám vše nastavené v pořádku, jako složku pro čtení odehraných hand, jazyk angličtina a podobně a dál by mělo stačit dát autoimport, který mi funguje. V PS nastavení jsem hledal něco, co by mi to nějak blokovalo, ale nepřišel sem už na nic. V čem je tedy chyba? (jinak myslím, že sem to zkoušel i na PP herně a to samé...)

mimo jiné mi nejde spustit ani replay hands, ani z turnajů ani z cashek :mad:

Předem díky za pomoc!

EDIT: Dnes jsem dal přešel na verzi 1.10.01 a HUD pořád nefunguje. (zkoušel jsem pouze cash game na PS) Ale jdou replaye hand narozdíl od verzel 1.11.06b.

Posláno: 29 prosince 2011 01:21 dop.   [ Ignorovat ]   [ # 1 ]
Newbie
Celkem příspěvků:  2
Registrovaný  2011-12-14

Ahoj,
promiň, že Ti nikdo neodpověděl, ale stránka byla v rekonstrukci.

Co se týče Hemu, zkontroluj veškeré cesty, jestli je máš správně. Pokuď nenajdeš chybu, tak to zkus vše manuálně bez autoimportu. Občas se může stát, že ti auto-import napíše, že proběhlo vše v pořádku, ale nemusí tomu tak být.

Taky jsem s tím měl problém, když jsem na PS začínal. Musí se ti navíc zobazit taková ikonka o tom, že HUD jede.
Navíc nemusíš prakticky nic nastavovat v HEMu. Nech vše random a jen naimportuj složky (handy) a urči správnou cestu do složek a uvidíš.

Držím palce a snad jsem ti trochu pomohl.